Beata Klink-Grudzińska

lekarz weterynarii

Tytuł lekarza weterynarii uzyskałam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2012 roku. Od czasów studenckich interesuje mnie kardiologia i diagnostyka obrazowa. Od wielu lat poszerzam swoje kwalifikacje z tych dziedzin.

Ukończyłam 3-stopniowy kurs o tematyce Echokadriografia psów i kotów z techniką dopelerowską. Brałam udział w europejskich warsztatach kardiologicznych (Cardiology II European School for Advanced Veterinary Studies).

Na bieżąco uczestniczę w konferencjach kardiologicznych m.in. PAVC Polish Association of Veterinary Cardiology. Ukończyłam kurs z diagnostyki obrazowej – USG jamy brzusznej psów i kotów oraz kurs z badania rhinoskopowego i bronchoskopowego, a także kurs z badania endoskopowego układu pokarmowego.

Ukończyłam warsztaty z zakresu badania hematologicznego pod kierownictwem dr Janiny Łukaszewskiej oraz warsztaty z diagnostyki laboratoryjnej dla zaawansowanych.

W naszej Przychodni Rodzinnej zajmuję się pacjentami kardiologicznymi, internistycznymi oraz
technikami obrazowymi.
Często moimi pacjentami są pacjenci geriatryczni.

Obecnie jestem uczestnikiem studiów specjalizacyjnych Weterynaryjna Diagnostyka Obrazowa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama i pańcia psa Buddego 🙂 

Czas wolny spędzam na pieszych wędrówkach.